KONST / Litografier / Färglitografier 8192454
nr 819 2454
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografier, 2 st. Bert Håge Häverö (f. 1932), skärgårdsmotiv, numrerade och signerade, motivets mått: 40x53, en saknar glas
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:35:59
300 kr
350 kr
800 kr
600 kr
1.000 kr
6
1.200 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö